Reacţie ciudată la administrarea unui anestezic

By | 28 februarie, 2012

Tânărul din acest filmuleţ şi-a rupt braţul la un meci de hochei. Medicii au fost nevoiţi să i-l rupă din nou pentru a-l aşeza în poziţia corectă şi pentru asta au folosit un anestezic general. Şi uitaţi care au fost rezultatele!

Oare ce bagă în venă pacienţilor, ăştia din spitalele americane? 😆

3 păreri la “Reacţie ciudată la administrarea unui anestezic

  1. Gigi Kant

    Dar poate că aşa reacţionează omul când îşi fracturează vreo parte anatomică… N-ai şi filmuleţul cu prima rupere a braţului, pe terenul de hochei?

  2. Alex

    =)))) Rad si eu acu, anesteziat pe juma de gura+limba 🙂 🙂 Chiar ca baga astia ceva pt ras in injectii…

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

CommentLuv badge

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.